Piegāde par brīvu

Vispasaules piegāde

Augstākās kvalitātes

Dāvanas

Atbalsts 24/7

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa

Gigabit Ethernet Switch Fiber Optisko slēdzi Rūpniecības Grade 4 1,25 G Šķiedrvielu Ostas 2 RJ45 10/100/1000M

Gigabit Ethernet Switch Fiber Optisko slēdzi Rūpniecības Grade 4 1,25 G Šķiedrvielu Ostas 2 RJ45 10/100/1000M

veikals

    €32.30 €43.65
    • (0)

SKU: v493

Tagi: cisco switch, slēdzis fibra rūpniecības, šķiedras slēdzis, optiskās šķiedras, d, link maršrutētājs, optiskās šķiedras slēdzis, mikrotik maršrutētājs, mma mouthguard, d saiti, mikrotik routerboard.

Specifikācija:

  • Modeļa Numurs: JYD-0402-2
  • Ethernet Ports: 2 RJ45 port 10/100/1000M
  • Savienotāja Tips: SC/APC
  • Objekta Garumu: 1m
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā
  • Fbier Ostas: 4 šķiedras ostas 1,25 G
  • Saderīgs: Huawei
  • Zīmola Nosaukums: tapirapeco
  • Slēdža Tips: Gigabit Swtich
  • Preces nosaukums: šķiedras slēdzis

lūdzu, ņemiet vērā:

Noklusējuma ar 2gab 1310nm sānu Šķiedras moduli un 2gab 1550nmB pusē, 4gab 1550nm B Pusē vai 4gab 1310nm malas var nodrošināt pieprasījumu.

Gigabit Ethernet Switch 4G2E Sērijas Šķiedras Slēdzis Gigabit 4G3E ir Ethernet Fiber Slēdzis, kas ir speciāli paredzētas tīkla uzraudzību.Tas ir 3*10/100/1000Mbps Ethernet porti un 4*1.25 gb / s šķiedras ostās.Tā pieņem Marvell mikroshēmas, lai nodrošinātu zemu enerģijas patēriņu un augstu stabilitāti.Tas paplašina pārraides attālums no tīkla, no 100m uz 120km pa vara kabeļiem.To var pagarināt pārraides attālums; ir arī daudzas citas priekšrocības, piemēram, izolācijas aizsardzība, laba datu drošība, darba stabilitāte un viegla apkope.Galvenās Iezīmes: 1.Atbalsta pārslēgtos starp 10/100/1000Base-TX un 1000Base-SX/LX 2.4*1.25 gb / s full-duplex šķiedras ostām un 3*10/100/1000M Ethernet porti ar auto-sarunas funkcija 3.Atbalsta 1000M ātrums, MDI/MDIX un puse/full-duplex ar auto-sarunas funkcija 4.Katrai ostai ir pabeigta, Indikators 5.Atbalstīt vienotā režīmā vienu fiber,vienotā režīmā dual šķiedrvielu ,multi-mode dual šķiedras un SFP slots 6.Atbalsta IEEE802.1d Spanning Tree 7.Atbalsta augstas veiktspējas QoS funkciju par katru ostas 8.Atbalsts 5-16V sprieguma ievade 9.Atbalsta IEEE 802.3 x plūsmas kontroli un atpakaļ spiediena kontrole 10.Nav nepieciešama konfigurācija un uzreiz darboties, tiklīdz jūs varas augšu 11.Zems enerģijas patēriņš mikroshēma ar siltuma izlietne, iebūvēts, lai nodrošinātu ilggadējo efektīvu darbību,

Specifikācijas:

Standarti

ES EEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Plūsmas kontroli

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet Ports

Savienojums: RJ45

Datu Pārraides Ātrums: 10/100 /1000 M

Attālums: 100m

UTP Tips: UTP-5E vai augstākā līmenī

Šķiedras Ostas

Savienotājs: SC/FC/ST/SFP slots

Datu Pārraides Ātrums: 1.25 Gb / S

Optisko Viļņu garums: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Distances: 550m~120km

Darbības

Apstrādes Veids: Veikals un uz Priekšu

MAC Galda Izmērs: 4K/6K/ 8K

Buferzonas Platība: 500kbs/ 1Mbit /2Mbit

Jumbo Pakešu: 1518 baiti

Atpakaļ joslas platums: 3,8 G/ 5.6 G /7.2 G

Laika aizture: <150µs

Jauda

Barošanas tips: ārējais barošanas avots

Ieejas Spriegums: AC100V~240V 50/60Hz

Savienotājs: DC Ligzda

Darba Spriegums: 5V

Strāvas Patēriņš: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Attālums

Vītais Pāris: 100m (CAT5e, CAT6 kabeļi)

Muti režīmā: 2km

Single-mode: 3/ 20/40/60/80/100km

MTBF

100, 000 stundas

Garantijas laiks

1 gads

Vides

Uzglabāšanas Temperatūra: -40~70℃

Darbības Temperatūra: -10~55℃

Relatīvais Mitrums: 5-90% ( nav kondensācijas)

Mehāniskās Struktūras

Izmērs: 215 x 107 x 26mm

Svars: 0.15

PCB galvenā valde

OEM&ODM

Atbalsta

Jūs varat arī patīk