Piegāde par brīvu

Vispasaules piegāde

Augstākās kvalitātes

Dāvanas

Atbalsts 24/7

100% Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa

Gigabit optiskās šķiedras ethernet switch Šķiedru Optiskie media converter 2 port SFP šķiedras ar 8 rj45 10/100/1000M

Gigabit optiskās šķiedras ethernet switch Šķiedru Optiskie media converter 2 port SFP šķiedras ar 8 rj45 10/100/1000M

veikals

    €16.69 €20.86
    • (1)

SKU: v1228

Tagi: dell gigabit switch, austiņas yealink, Šķiedras, slēdzis fibra rūpniecības, godu, 10 gb switch, tīkla slēdzi, vm, cisco sfp, mikrotik routerboard.

Specifikācija:

  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Fbier Ostas: 2 fiber SFP ports 1,25 G
  • Savienotāja Tips: LC/UPC
  • Slēdža Tips: Gigabit Swtich
  • Modeļa Numurs: VM-0208-1
  • Saderīgs: Huawei
  • Zīmola Nosaukums: tapirapeco
  • Sertifikācija: CE
  • Preces nosaukums: šķiedras slēdzis
  • Objekta Garumu: 1m
  • Ethernet Ports: 8 RJ45 port 10/100/1000M
  • Šķiedras Tips: Vienā Režīmā

optiskās šķiedras media converter SFP savienotājs ar 2 SFP + 8 10/100/1000Mbps RJ45

Galvenās Iezīmes: Oslash Atbalsta pārslēgtos starp 10/100/1000Base-T, 1000Base-SX/LX

Oslash 2*1.25 gb / s full-duplex šķiedras ostām un 8*1000M Ethernet porti ar auto-sarunas funkcija

Oslash Atbalsta 1000M ātrums,MDI/MDIX un puse/full-duplex ar auto-sarunas funkcija

Oslash Katrā ostā ir pabeigta, Indikators

Oslash ir 3 režīms ir pieejams.Tie ir single mode single fiber, vienotā režīmā dual šķiedras un multi mode dual šķiedras.

Oslash Atbalsta IEEE802.1d Spanning Tree

Oslash Atbalsta augstas veiktspējas QoS funkciju par katru ostas,atbalstu apraides vētra kontrole

Oslash 12V DC izejas spriegums.

Oslash Iekšējā 4K MAC Adrese Vienības

Oslash Atbalsta 9216 baiti Jumbo pakešu

Oslash Atbalsta IEEE 802.3 x plūsmas kontroli un atpakaļ spiediena kontrole

Oslash nav Nepieciešama konfigurācija un uzreiz darboties, tiklīdz jūs varas augšu

Oslash Zemu enerģijas patēriņu mikroshēma ar siltuma izlietne, iebūvēts, lai nodrošinātu ilggadējo efektīvu darbību.

Specifikācijas:

Standarti

IEEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Plūsmas kontroli

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet Ports

Savienojums: RJ45

Datu pārraides Ātrums:10/100/1000M

Attālums: 100m

UTP Tips: UTP-5E vai augstākā līmenī

Šķiedras Ostas

Connector: LC SFP slots

Datu Pārraides Ātrums:1.25 Gb / S

Optisko Viļņu garums: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Distances: 550m~120km

Darbības

Apstrādes Veids: Veikals un uz Priekšu

MAC Galda Izmērs:4K/6K/8K

Buferzonas Platība:500kbs/1Mbit/2Mbit

Jumbo Pakešu: 1518 baiti

Atpakaļ joslas platums:3,8 G/5.6 G/7.2 G

Laika aizture: <150µs

Jauda

Barošanas tips: ārējais barošanas avots

Ieejas Spriegums: AC100V~240V 50/60Hz

Savienotājs: DC Ligzda

Darba Spriegums: 12V

Strāvas Patēriņš: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Attālums

Vītais Pāris: 100m (CAT5e, CAT6 kabeļi)

Muti režīmā: 2km

Single-mode:3/20/40/60/80/100km

MTBF

100, 000 stundas

Garantijas laiks

1 gads

Vides

Uzglabāšanas Temperatūra: -40~70℃

Darbības Temperatūra: -10~55℃

Relatīvais Mitrums: 5-90% ( nav kondensācijas)

Mehāniskās Struktūras

Izmērs: 215 x 107 x 26mm

Svars: 0.15

PCB galvenā valde

OEM&ODM

Atbalsta

Indiebubbles

    5
2020-11-20

perfetto

Jūs varat arī patīk